Ples pro všechny, kteří si chtějí užít pohodovou společenskou akci s přáteli, se uskuteční v pátek 26. ledna v Národním domě ve Frýdku-Místku. Na druhém PLESE pro Frýdek≈Místek se v prvé řadě dosyta vytancujeme u skvělé živé hudby. Zahraje zkušený plesový ansámbl Petr Sovič & Golden Big Band Prague a cimbálová muzika Konopjan.

„Loňskou plesovou tradici jsme zahájili plesem na počest výročí 750 let Frýdku-Místku a letos pokračujeme druhým ročníkem. Těšíme se bezprostřední přátelskou atmosféru a hlavně hudbu, která bude držet hosty na tanečním parketu do posledních sil. Pozvali jsme proto Petra Soviče & Golden Big Band Prague, který pravidelně roztančí sály jako je pražská Lucerna či Smetanova síň Obecního domu v Praze,“ zve na ples ředitel Kultury F≈M Jakub Tichý.

„Golden Big Band Prague pravidelně účinkuje s hvězdami jako Eva Pilarová, Jitka Zelenková či Karel Gott. 17hlavý band rozezní Velký sál Národního domu písněmi soudobé populární hudby přizpůsobenými do kroku standardních tanců i klasickými melodiemi. Na tenorsaxofon v Golden Big Band Prague hraje místní rodák Ondřej Klímek. A my jsme moc rádi, že ho při této příležitosti uslyšíme hrát v Národním domě,“ dodává vedoucí produkce Kultury F≈M Gabriela Skotnicová.

„Naši folklorní strunu na plese rozezní cimbálová muzika Konopjan. Konopjan má v repertoáru písničky z Valašského regionu, Slovenska, Jižní Moravy a Maďarska. S nimi si určitě nejen zatančíme, ale i zazpíváme,“ představuje další kapelu, která zahraje, Linda Hartenbergerová z Kultury F≈M.

„Stejně jako loni bude na plese fotokoutek s klíčovacím pozadím vybavený vtipnými doplňky. Fotografie se tisknou okamžitě ve vysoké kvalitě. Takovou vzpomínku si určitě rádi vystavíte doma nebo v kanceláři,“ připomíná možnost fotografování Michaela Davidová z Kultury F≈M.

„Nejlepší bude začít dobrým jídlem. Doporučuji si pořídit vstupenku přímo ve variantě s chutnou večeří. Můžete si vybrat ze tří různých pokrmů,“ láká na místní kuchyni Linda Hartenbergerová.

„Vstupenky prodáváme přímo na místa do několika sálů. Vyberete si tak, co je vám příjemnější,“ dodává Michaela Davidová. Nakupovat vstupenky můžete online na www.kulturafm.cz, v Turistických informačních centrech F≈M nebo v hale Polárka.

„Těšíme se, že na plese uvidíme mnoho známých tváří: spolužáků, kolegů a přátel, kteří se přijdou pobavit do oblíbených prostor Národního domu,“ uzavírá Jakub Tichý.

 Zdroj: KulturaFM