Turistické informační centrum Frýdek-Místek spustilo se začátkem roku propagační kampaň s názvem Objev 4 tajemství Frýdku-Místku, jehož součástí bylo také vytvoření audiovizuálního spotu. Ten byl odbornou porotou oceněn 1. místem v prestižní přehlídce turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG.

Do čtvrtého ročníku soutěžní přehlídky se sešlo 278 materiálů, o jejichž vítězích rozhodovala odborná porota sestavená z řad odborníků cestovního ruchu na design, stylistiku, grafiku i novinařinu v 15 kategoriích.

Vytvořený produkt Objev 4 tajemství Frýdku≈Místku rozšiřuje nabídku atraktivit a zážitků města a turistické oblasti Beskydy-Valašsko. Jde o celodenní sérii komentovaných prohlídek a jedinečných zajímavostí určených pro individuální návštěvníky i skupiny, kdy mohou v jednom dni objevit právě 4 tajemná místa Frýdku-Místku.

„Spot pro nás vytvořil Michal Hvězda, který již stojí za úspěšnými spoty prezentujícími turistickou oblast Beskydy-Valašsko. Jeho spoty mají vždy nápad a dokáží zachytit tu správnou atmosféru, kterou chceme návštěvníkům přiblížit,“ říká ředitelka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek Monika Konvičná.

Spot je možné shlédnout na webu http://visitfm.cz/tajemstvifm nebo na Youtube kanále TIC F≈M https://www.youtube.com/watch?v=A6DU1Kpn4fU