Nenechte si ujít nezapomenutelné adventní koncerty v podání Chantal Poullain přední česko-francouzské divadelní a filmové herečky a vynikající šansoniérky. Koncert se uskuteční ve středu 6. prosince v Evangelickém kostela na Husově ulici ve Frýdku-Místku. Součástí koncertu bude vystoupení dětí z Dětského domova Na Hrázi ve Frýdku-Místku a Komorního sboru Korálky ze ZŠ Osmička ve Frýdku-Místku.

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. A už tradičně se vrací i do Frýdku-Místku.

Cílem tohoto neziskového projektu je finančně podpořit handicapované a jinak sociálně znevýhodněné děti, které se také přímo podílejí na programu a plní si tak své dětské sny. Děti se spolupodílí na vystoupení známých umělců, rozvíjí svůj talent, zájmy a zažívají pocit důležitosti, jedinečnosti a zájmu o svou osobu, kterého se jim jinak dostává příliš málo.

Projekt Děti dětem je tak výsledkem soustavné přípravy a píle nejen spolku Madleine, ale především dětí, pro které jsou koncerty výjimečným zážitkem.

Vstupenky za 290 Kč/390 Kč lze zakoupit v síti TicketPro, kterou najdete i na pobočkách Beskydského informačního centra v Místku (náměstí Svobody) nebo ve Frýdlantu n. O.

Beskydské informační centrum Frýdek-Místek zve také na adventní koncert mužského tria La Gioia, který se koná 12. prosince 2017 v kostele sv. Jana Nepomuckého v Čeladné.