Už máte jen pár dní pro objednání trička pro akci Frýdek-Místek na kole! Tak neváhejte a objednávejte na webu www.fmnakole.cz!

Antibakteriální tričko nanosilver® Classic s grafikou akce Frýdek-Místek na kole je vhodné jako univerzální každodenní tričko. Pro zvýšení funkčnosti a zlepšení vlastností trička je lepší nosit tričko ve velikosti na tělo, tričko se tak stane Vaší druhou kůží. Molekuly stříbra nanosilver® zabraňují tvorbě bakterií a tím eliminují zápach po uschnutí. Předchází vzniku kožních problémů a mykóz. Tričko má schopnost absorpce, je prodyšné, pružné a poskytuje komfort při nošení. Materiál pohodlného prádla nanosilver® Classic se stříbrem proti bakteriím a zápachu je opakovaně testována v různých, každodenních i extrémních podmínkách. 

K dostání jsou trička dámská, panská a dětská za speciální cenu 299,-Kč! Trička je nutné zaplatit nejpozdějí do 10.5., jinak nebude tričko připraveno k předání !!! Platbu lze zvolit - převodem na účet, kartou, Pay Pal nebo v prodejně Nanosilver ve Frýdku-Místku, Ostravská 1551. Trička budou pak připravena k předání přímo u registrace  na stánku Beskydského informačního centra v den konání akce.