Ještě nemáte tričko na zahájení cyklistické sezóny ve Frýdku-Místku? Čtvrtý ročník akce Frýdek-Místek na kole se už nezadržitelně blíží! Tak objednávejte, cyklistickou sezónu startujeme již 20. května 2017 v autokempu u přehrady Olešná!

Oblíbená akce Frýdek-Místek na kole je určena všem, kdo má rád cyklistiku a zdravý životní styl. Návštěvníci akce si tak užijí pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka. A hlavně pamatuje na všechny jezdce od těch nejmenších na odrážedlech, přes občasné výletníky až po zapálené sportovce.

Pokud chcete být na akci styloví, pořiďte si kvalitní tričko s potiskem Frýdek-Místek na kole za zvýhodněnou cenu! Toto antibakteriální tričko nanosilver® Classic je vhodné jako univerzální každodenní tričko. Obsahuje molekuly stříbra nanosilver®, které zabraňují tvorbě bakterií a tím eliminují zápach po uschnutí. Tričko má schopnost absorpce, je prodyšné, pružné a poskytuje komfort při nošení. Materiál pohodlného prádla nanosilver® Classic se stříbrem proti bakteriím a zápachu je opakovaně testována v různých, každodenních i extrémních podmínkách. 

K dostání jsou trička dámská, panská a dětská za speciální cenu 299,-Kč! Trička je nutné objednat a zaplatit nejpozději do 10.5., jinak nebude tričko připraveno k předání. Platbu lze zvolit - převodem na účet, kartou, PayPal nebo v prodejně Nanosilver ve Frýdku-Místku, Ostravská 1551. Trička budou pak připravena k předání přímo u registrace  na stánku Beskydského informačního centra Frýdek-Místek v den konání akce.

Trička je možné objednat na webových stránkách akce www.fmnakole.cz.

Akci Frýdek-Místek na kole pořádá statutární město Frýdek-Místek prostřednictvím své příspěvkové organizace Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o.