Vydejte se na 4,5 km dlouhou trasu okolo přehrady Olešná a vyhrajte třeba pobyt v rekreačním centru Sepetná! Podél cyklostezky vás čeká šest zastavení, na kterých si oprášíte nebo získáte nové poznatky o prevenci!

Český červený kříž - nejste si jisti, jak správě poskytnout první pomoc a rádi byste si zopakovali základní pravidla se zkušenými zdravotníky? Přijďte na stánek Českého červeného kříže a vyzkoušejte si třeba resuscitaci na fantomu nebo ošetření namaskovaného zranění.

SDH Palkovice - zajímá vás také, jak to vypadá v hasičském autě dobrovolných hasičů? Přijďte se do něj podívat a otestujte si rovnou i své hasičské dovednosti stříkáním vody hadicí na cíl!

APA centrum - zajímá vás, jak se lidem s různým tělesným postižením jezdí na speciálně upravených vozítkách? Na stánku centra APA (Centrum aplikovaných pohybových aktivit) budete mít možnost si vyzkoušet jízdu zručnosti na tříkolce pro dospělé nebo jízdu na handbiku nebo si otestovat race runnig!

BESIP - a co, že na vás čeká na stánku BESIP? Budou to dopravní kvízy pro malé i velké, ale také si budete moci vyzkoušet opilé brýle simulující opilost.

Městská policie Frýdek-Místek si pro vás připravila jízdu zručnosti na malé překážkové dráze, kde si otestujete svou zručnost. Současně na vás čeká poznávání a učení dopravních značek i jejich význam při řešení dopravních situacích a také se dozvíte, jak má správně vypadat vybavené kolo.

Tajná kontrola - když je to tajné, tak je to tajné:-) Někde v okolí cyklostezky se prostě uvidíme:-)