Pojďte zahájit společně advent! Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a zahájení kulturního programu na pódiu Adventního městečka propukne v pátek 29. listopadu 2019. Na náměstí se otevřou stánky s tradičním vánočním zbožím, různým občerstvením a s horkými nápoji, které zde budou až do 23. prosince.

Vánoční strom a spolu s ním vánoční výzdoba města se rozsvítí přesně v 16.45 hodin. Odpolední program ale otevře už v 15.30 hodin pěvecký sbor Caro z Raškovic a celý program pak uzavřou v 17.00 hodin The Tap Tap se svým koncertem.

Skupinu The Tap Tap není potřeba ani představovat. Energická kapela, kterou tvoří studenti a absolventi Jedličkova ústavu, je na scéně již 16 let a určitě každý zná její píseň Řiditel autobusu. Spolupracuje s řadou hudebních ikon, jako je např. Kamil Střihavka, David Koller a další.

Se slavnostním rozsvícením stromu se otevřou i brány Adventního městečka, kde až do 23. prosince můžete nasát tu pravou vánoční atmosféru. Kromě svařáků a horkých nápojů, občerstvení a vánočního zboží na návštěvníky čekají koncerty, společné zpívání koled v rámci Česko zpívá koledy, pro děti divadélka a dílničky, Mikulášská nadílka, dřevěný betlém nebo Ježíškova pošta.

Vyberte si z programu ZDE.