Aktualizace 13. března 2020

V souvislosti s usnesením Vlády ČR byl ve čtvrtek 12. března vyhlášen nouzový stav v souvislosti s hrozbou šíření koronaviru. Tímto se zakazuje pořádání veřejných akcí nad 30 osob, uzavírají se sportoviště, zkracuje se provoz stravovacích zařízení a přijímají další opatření, která si nastavují samotná města.

V tuto chvíli je kalendář akcí na našem webu NEAKTUÁLNÍ.

 

Vydáno 10. března 2020 (stále platí informace ohledně vstupenek)

Na základě nařízení Vlády České republiky platí od dnešního dne až do odvolání, že se nebudou konat kulturní a sportovní akce s kapacitou nad 100 osob.

Pokud máte vstupenky na některou z akcí, která bude probíhat v době tohoto opatření, sledujte pro aktuální informace webové stránky prodejních systémů, přes které jste vstupenky zakoupili (Ticketportal, Ticketstream, KulturaFM apod.). Naše informační centrum, jako provizní prodejce, bude postupovat dle pokynů těchto společností.

Současně žádáme návštěvníky našeho webu, a především sekce Kalendář akcí, akce nemažeme, ověřte si vždy ale informace na webu pořadatele akce, zda se akce koná nebo nikoliv. Může se stát, že se sníží kapacita akce např. na 95 osob. 

Děkujeme za pochopení.