Střelnice v hale Polárka nabízí 25-ti metrovou střelnici umístěnou v prostorech haly Polárka a stala se tahákem pro mnohé profesionály i nadšence tohoto sportovního odvětví.

Střelnice se zúčastní v září i velmi originálního projektu „Střílení s Cairem“ - největší předváděcí akce loveckých a sportovních zbraní v České republice. Více o této akci správce a instruktor střílení pan Pavel Tileček: „V termínu 16.- 27.9.2015 si můžete vyzkoušet střílení ze zbraní, které nejsou na našich střelnicích normálně dostupné. Jelikož jde o předváděcí akci, nabízíme našim střelcům půjčení těchto zbraní zdarma! Seznam zbraní naleznete na webových stránkách haly Polárka.“

Akce se mohou zúčastnit také ti, kteří tuto aktivitu chtějí poprvé vyzkoušet (nepotřebujete k tomu ani zbrojní průkaz), nebo se chtějí ve svých střeleckých dovednostech zdokonalit.

Máte touhu si střelbu vyzkoušet, ale obáváte si vzít zbraň, kterou jste v ruce nikdy nedrželi? Nebojte se! Profesionální správci a instruktoři vám usnadní nechat ostych a obavy před dveřmi střelnice a naplno si jedinečný střelecký zážitek užít pod jejich dohledem.