Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o. se stále snaží vylepšovat svou nabídku služeb a vycházet tak svým návštěvníkům vstříc. Proto v průběhu podzimu připravilo dvě novinky.

Tou první a nejzásadnější je možnost platby platební kartou. „V návaznosti na zvýšenou poptávku po tomto způsobu platby, jsme se rozhodli, že pobočky Beskydského informačního centra ve Frýdku, Místku a Frýdlantu nad Ostravicí vybavíme platebními terminály,“ vysvětluje ředitelka Beskydského informačního centra Frýdek-Místek Monika Konvičná. Platební kartou tak mohou nyní návštěvníci zaplatit veškerou nabídku suvenýrů a převážnou část vstupenek v předprodejích.

„Druhou novinkou je, že pobočka Beskydského informačního centra na Zámeckém náměstí ve Frýdku se opět po roce stala sběrným místem Rengl,“ dodává Monika Konvičná. Pobočka tak přijímá plakáty pro výlepní místa nejen Frýdku-Místku, ale i v okolí. Standartní termín výlepu ve Frýdku-Místku je neděle, plakáty je proto nutné dodat do Beskydského informačního centra ve Frýdku vždy nejpozději do pátku 12.00 hodin před požadovaným výlepem. Pro okolní obce a města je uzávěrka ve středu ve 12.00 hodin. Výlep v jiné dny je pak možný za expresní příplatek.