Tým TOPKOLO.cz přiveze na výstavu elektrocyklistiky nejvýkonnější novinky na trhu pro letošní sezonu. Shlédnout tak můžete značky jako HAIBIKE, CRUSSIS, LEADER FOX a mnoho dalších.

Po celý den bude možnost testování elektrokol pro veřejnost. Pokud budete chtít elektrokola vyzkoušet nezapomeňte si dva doklady. (OP +ŘP, PAS apod.)

Dále pro vás připravili novinku v podobě závodu elektrokol. Pro účast v tomto závodě je důležité mít s sebou (Cyklo helmu, průkaz totožnosti, v případě, že účastníkovi závodu ještě nebylo 18 let je třeba podpis zákonného zástupce). Závod se pojede na 5 rozjížděk. Z těchto rozjížděk postoupí 5 účastníků do semifinále. První 3 místa budou oceněny hodnotnými cenami od Firmy TOPKOLO.cz s.r.o. Závodu se lze zúčastnit pouze na certifikovaných elektrokolech testcentra TOPKOLO.cz. Všechna připravená elektrokola tak budou seřízena na stejný výkon. Pro účast v závodu je vyžadována předchozí rezervace. Napište do události na facebooku do zprávy tyto údaje: Chci se účastnit závodu elektrokol ve Frýdku-Místku, CELE JMÉNO a PŘÍJMENÍ.

Tak pojď do toho taky a vyhraj skvělé ceny do nové cyklo sezóny 2019.