V sobotu 29. srpna 2015 ve 20 hodin  se hospůdka  U Arnošta rozloučí s prázdninami hudební  lahůdkou připravenou hlavně pro všechny fanoušky kapely Pink Floyd - koncertem revivalové kapely „PINK FLOYD FOREVER“.

Členové kapely:

Dalibor Vašinka – kytary, zpěv   (alias David Gilmour)

Libor Weiss – bicí, zpěv  (alias Nicholas Berkeley Mason)

Jarmil Ostřanský – basová kytara  (alias George Roger Waters)

Vítězslav Jiřík – syntezátory, zpěv  (alias Roger Keith Barrett)

 

Hlučínsko Ostravská kapela Pink Floyd Forever vznikla v roce 2014 jako pocta této psychedelic, art a progresivní britské rockové skupině založené v roce 1965. Kapela mapuje koncertní repertoár Pink Floydu z jejich posledního turné v roce 1994 kdy „Floydi“ obráželi svět s úspěšným turné Division Bell. Hrají písně ze zásadních alb jako je Dark Side On The Moon (1973), Wish You Were Here (1975), The Wall (1979)  a dalších.. 

Cílem této kapely je co nejlépe interpretovat hudbu Pink Floyd a neuvěřitelnou atmosféru jejich vystoupení, studiové verze hrají  v obsazení čtyř muzikantů tak, jak tomu bylo v šedesátých a sedmdesátých letech 20. století, vyjma krátkého období přelomu let 1967 a 1968, kdy hráli v pěti lidech.

Více než dvaapůl hodinový program včetně video-projekce může uspokojit i ty nostalgické nadšence této kapely, kteří byli svědky legendárního koncertu v Praze ,v roce 1994.

Zdroj: www.uarnosta.cz