Pořiďte si na akci Frýdek-Místek na kole tričko od frýdeckomístecké firmy Nanosilver s motivem akce! Jedná se o funkční trička s molekulami stříbra nanosilver® a jsou k dostání v dámském, pánském i dětském provedení.

A proč trička z Nanosilver?

Antibakteriální tričko nanosilver® Classic je vhodné jako univerzální každodenní tričko. Pro zvýšení funkčnosti a zlepšení vlastností trička je lepší nosit tričko ve velikosti na tělo, tričko se tak stane Vaší druhou kůží. Molekuly stříbra nanosilver® zabraňují tvorbě bakterií a tím eliminují zápach po uschnutí. Předchází vzniku kožních problémů a mykóz. Tričko má schopnost absorpce, je prodyšné, pružné a poskytuje komfort při nošení. Materiál pohodlného prádla nanosilver® Classic se stříbrem proti bakteriím a zápachu je opakovaně testována v různých, každodenních i extrémních podmínkách.

Druhá varianta trička nanosilver® Dakar je vylepšena o vlákno Coolmax. Toto profilované vlákno odvádí vlhkost a pot na větší plochu látky, ze které se rychleji odpařuje. Materiál tak rychle schne a díky tomu umožňuje lepší tepelnou výměnu těla s prostředím, což příznivě podporuje tepovou frekvenci a tím fyzický výkon.

Trička jsou k dostání pro tuto akci za speciální cenu. Objednávat můžete ZDE. Cena trička Classic činí 299,-Kč, trička Dakar pak 499,-Kč! Trička je nutné zaplatit nejpozději do 10. 5. 2018, jinak nebude tričko připraveno k předání !!! Platbu lze zvolit - převodem na účet, kartou, Pay Pal nebo v prodejně Nanosilver ve Frýdku-Místku, Ostravská 1551. Trička budou pak připravena k předání přímo na stánku firmy Nanosilver v den konání akce.