Taneční studio DANCEPOINT

Projekt tanečního studia vznikal s cílem vybudovat novodobou taneční historii ve Frýdku-Místku a nabídnou všem zájemcům o tanec prostředí, které bude splňovat vysoké požadavky na taneční přípravu, jak na profesionální či amatérské úrovni. 

Za dobu existence taneční školy prošlo kurzy a skupinami stovky tanečníků z města i okolí. Nabízí taneční výuku začátečníkům i pokročilým, dětem i dospělým. Hlavním zaměřením je soutěžní STREET DANCE, dále pak nabízí kurzy široké veřejnosti LATINY A SALSY, FLAMENCA, TWERKU, DANCEHALLU a další.

Taneční studio DANCEPOINT se nachází v centru Frýdku na Růžovém pahorku, jen několik minut pěšky od Zámeckého náměstí. V prostorech o rozloze 450 m2 se nachází taneční sál o rozměrech 150 m2 se zrcadly, plovoucí podlahou, klimatizací, aparaturou Skytec, wi-fi připojením a zázemím k odpočinku. Graffiti výzdobu studia vytvořili talentovaní umělci.

Výuku tance v DANCEPOINTU vedou místní lektoři, ale také špičky taneční scény z Ostravy. Ředitelkou studia je i jeho zakladatelka Mgr. Markéta Bilasová.

Kontaktní informace
Tel+420 ‭602 687 496
www
Adresa
Ulice a čpRůžový pahorek 549
MěstoFrýdek-Místek, 73801